Par mums

Zuze Builders ir dinamiska un augoša būvniecības kompānija, kas nodarbojas ar kvalitatīvu ēkas celtniecību, renovāciju un montāžu Latvijā un Eiropā. Uzņēmuma 15 gadus darbības laikā esam realizējusi vairāk kā 500 būvniecības projektus ne vien Latvijā, bet arī Skandināvijā un Eiropā.

Mūsu komandā sastāv no augsti kvalificētiem, godprātīgiem speciālistiem, tie izceļas ar apkalpošanas kultūru, izglītības un pieredzes līmeni.

Pateicoties savai pieredzei, realizējam visdažādākās sarežģītības būvniecības projektus. Ieviešam savā  ikdienas praksē nozares tendences  un attīstām celtniecības tehnoloģijas.

Realizējam projektus no idejas līdz atslēgu nodošanai būves īpašniekam.

Mēs garantējam profesionālu visu darbu izpildi noteiktajos termiņos, obligāti izpildot projekta tehniskās dokumentācijas, ievērojot visus standartus un tehnoloģijas.

Mēs ražojam un veicam pakalpojumus, kas atbilst augstākajām kvalitātes standartiem. Strādājam tā, lai atbilstu projekta un klienta prasībām, lai iekļautos projekta izpildes termiņos un plānotajās izmaksās.

ZUZE Builders  galvenais mērķis: nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti un klientu apmierinātību.

                                                                          Galvenie iemesli, kādēļ mūsu klienti izvēlas sadarboties ar mums:

  • Individuālā pieeja katram klientam – Izprotot klienta vēlmes un vajadzības, mēs piedāvājam individuālus risinājumus;

  • Garantija: savam darbam dodam divu līdz 10 gadu garantiju;
  • Kvalitatīvs darbs: Mūsu komandā strādā profesionāli celtnieki, kas ir sava amata meistari;
  • Izdevīgi norēķinu nosacījumi – Mūsu speciālist piedāvās atbilstoši Jūsu iespējām izdevīgākos finansēšanas nosacījumus;
  • Reputācija: ZUZE Builders augsti vērtē savu reputāciju atbildīgi pilda tai uzticētos uzdevumus, palīdzot katram klientam iziet ceļu no sapņa līdz savas mājas atslēgai;
 Ar mūsu piedāvāto pakalpojumu sarakstu jūs varat iepazīties sadaļā Pakalpojumi.